Na stránkach momentálne prebieha údržba. Pre nákup, prosím prejdite na fitness-store.sk
  • www.solid-fitness.cz
  • www.solid-fitness.at
  • www.solid-fitness.eu
Pon-Pia - 8:00-16:00     +421 911 336 625      info@solid-fitness.sk
DOPRAVA ZDARMA už od 100€
EXPERTI V ODBORE
SERVIS A MONTÁŽ u zákazníka
PRIAMY DOVOZCA do SR
30 DNÍ na vrátenie tovaru
NADŠTANDARDNÁ ZÁRUKA

O nás

Naša spoločnosť INVEX TRADE s.r.o. vznikla v roku 2008 z lásky k športu a k vášni obchodovať. Jej jadro tvorí štvorčlenná rodina a spolu s ostatnými kolegami vytvárame jednu väčšiu rodinu.

Naši klienti zo Slovenska nás poznajú vďaka nášmu široko spektrálnemu internetového obchodu www.fitness-store.sk. Z dôvodu, že časom sme sa vyprofilovali v skladbe sortimentu na distribútorov niektorých svetových značiek, vznikla potreba sústrediť tento sortiment na jeden špecializovaný internetový obchod a tak vlastne vznikol solid-fitness. Zároveň sme tento internetový obchod sprístupnili priaznivcom fitness aj v Čechách a tak k slovenskému „solidu“ pribudol český braček  www.solid-fitness.cz. Rodinka „solidov“ sa však bude rozrastať a v súčasnej dobe finišujeme na nemeckej a anglickej verzii.

Pri tvorbe „solidov“ sme využili všetky svoje poznatky, či už po technickej stránke, ale aj marketingovej a je nabitý skvelým tovarom, s ktorým máme vynikajúce skúsenosti. V našej ponuke nájdete výber produktov, ktoré zaisťujú vyšší štandard overený spokojnými zákazníkmi na všetkých kontinentoch. Budeme veľmi radi, ak si ho obľúbia aj slovenskí priaznivci zdravého životného štýlu.
Ideovú náplňou www.solid-fitness.sk je byť nápomocný každému, kto sa rozhodol vziať starostlivosť o svoje zdravie do vlastných rúk, ale aj ľuďom, ktorých stretol nejaký úraz, príp. operácie a chcú sa vrátiť znovu do bežného života.

Pon-Pia - 8:00-16:00     +421 911 336 625      info@solid-fitness.sk
Paypal MasterCard Visa Maestro MasterCard Electronic Visa Pay Dinners Club International
© 2016-2018 Solid-fitness.sk | Invex Trade, s.r.o. | Všetky práva vyhradené.